Детектор брехні. Оперативно. Конфіденційно. Об'єктивно.
1logo

  • проектирование
  • проектирование
  • пожаротушение дымоудаление
  • охранная сигнализация
  • полиграф детектор лжи
  • контроль доступа
  • видео наблюдение домофоны
  • другие услуги

Системи безпеки Київ

ik1ТОВ «Комплексні системи безпеки» є одним із найбільш стабільних підприємств на ринку безпеки України. Ми надаємо широкий спектр послуг з проектування, монтажу та технічного обслуговування систем пожежної, охоронної сигналізації, систем пожежогасіння, контролю доступу, відео нагляду, без яких  неможлива впевненість у власній безпеці та безпеці бізнесу

ik2Ми пропонуємо розробку проектної документації з погодженням і затвердженням в органах державного нагляду. У нас Ви отримаєте рекомендації з оптимального підбору і комплектації обладнання систем, що буде якісно змонтовано нашими фахівцями в найкоротші терміни. Нами здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування встановленого обладнання.

ik3 Наші фахівці проводять психофізіологічне дослідження. Проведення тестування на поліграфі не порушує прав і рамки чинного законодавства і проводиться на добровільних засадах. Тестованим при перевірці не задаються питання пов'язані з їх релігійними чи політичними переконаннями і особистим життям. Результати не розголошуються і не передаються третім особам.

ik4Наші досвідчені юристи надають юридичний супровід діяльності підприємств усіх форм власності, дають консультації, складають позовні заяви, скарги. Здійснюють: представництво в судах всіх інстанцій супровід різних угод підготовку і контроль договорів і контрактів, в т.ч. угод з нерухомістю. Послуги адвокатів.

ik5Ми цінуємо надійні партнерські відносини та пропонуємо Вам стати нашим Клієнтом і Партнером. Сподіваємося, що наші можливості і досвід допоможуть в налагодженні взаємовигідного співробітництва.

КОНТАКТИ

                                            Київ вул. Московська, 46/2, оф. 118
                                        info@системы-безопасности.com.ua
                                 тел.+380 44-254-52-52
                                       сайт